Na mungon shumë ba! Përlot vajza e Dritan Priftit (VIDEO)
Ish Ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda ngajeta në moshën 49 vjeçare duke lënë pas 4 fëmijë të vegjël.

Vajza e tij e vogël shpesh ndan momente përkujtimore në rrjetet sociale.

E fundit është një video e realizuar vite më parë në makinë me Dritanin në momente argëtimi, duke kënduar.

'Një herë e një kohë me babin, David dhe Ted. Sa shumë më mungon ba..' ka shkruar vogëlushja.

Shtuar më 13/08/2018, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori