"Na 100 mijë lekë e voto dyshin", kapet duke blerë vota komisioneri i PS në Vorë (VIDEO)
Një komisioner i PS-së është filmuar në Vorë teksa shpërndante para në këmbim të votës.

Emisioni "Stop" publikoi mbrëmjes e së premtes videon ku duket një komisioner i PS teksa i jep 10 000 lekë një personi dhe i kerkon të votojë nr.2 në fletën e votimit.

Gjatë ditës së shtunë ka patur denoncime të shumta nga forca të ndryshme politike që flasin për shit-blerje të votës vetëm disa orë para nisjes së procesit zgjedhor.

Shtuar më 25/06/2017, ora 00:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori