Në pranga dy efektivë policie, bashkëpunëtorë në kultivimin e kanabisit
Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit ka arrestuar dy efektivë të policisë në Librazhd.

Të arrestuarit janë Luan Qosja dhe Gurrali Torra. Sipas burimeve zyrtare, mësohet se ata kanë lejuar kultivimin e kanabisit në zonat e tyre që duhet të mbikëqyrnin.

Hetimi për dy efektivët ka nisur që në vitin 2016./Albeu.com/
Shtuar më 23/03/2017, ora 19:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori