Futet ushtria në Lezhë (FOTO LAJM)
Edhe në qytetin e Lezhës situata paraqitet tejet problematike. Emergjencat Civile kanë kërkuar ndihmën e ushtrisë për t’u ardhur në ndihmë familjeve të rrezikuara nga përmbytja.

Ndihma e ushtrisë është kërkuar edhe në Borizanë dhe Derven të Fushë–Krujës, pas daljes së lumit Zezë nga shtrati. /albeu.com/

Futet ushtria në Lezhë (FOTO LAJM)

Shtuar më 08/11/2016, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori