FUSHATA/ Dy qytetarë dorëzojnë armët në Dibër (FOTO LAJM)

Policia e Dibrës, përmes një njoftimi për mediat bën me dije se janë dorëzuar dy armë zjarri. Duke mos zbuluar se kush kanë qënë vullnetarët, uniformat blu shtojnë se dorëzimi është kryer një ditë më parë.

DorëzohenKomisariatin e Policisë Dibër dy armë zjarri që mbaheshin pa leje.

Gjatë ditës së djeshme janë dorëzuar dy armë zjarri, konkretisht një kallashnikov me dy karikatorë me fishekë, si dhe një pushkë model 56". /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori