Mustafa para takimit me Kurtin: Për marrëveshje po shkojmë
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, bashkë me nënkryetarin Lutfi Haziri dhe zyrtarë të tjerë të kësaj partie, kanë arritur në Kuvendin e Kosovës.

Në pyetjen e gazetarëve se a do të ketë sot marrëveshje LDK-VV, Mustafa u përgjigj:

“Për ata po shkojmë, tash mbetet ta shohim, jemi të vullnetshëm për marrëveshje në mënyrë që të procedojmë matutje”, ka thënë ai
Shtuar më 27/01/2020, ora 17:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori