Mustafa Nano: Jam gay
Mustafa Nano i cili bën ndonjëherë si gazetar kontrovers, sidomos kur “merr guximin” dhe flet për tema të cilat janë gati-gati tabu, ka provokuar sërish së fundmi, me shijet e tij ndaj meshkujve dhe impotencën ndaj grave.

Këtë gjë Nano e ka bërë edhe gjatë shfaqjes së tij “One Man Show”, dedikuar tërësisht marrëdhënieve seksuale.

Gazetari ka bërë një deklaratë të çuditshme në skenë, pasi ka thënë se është “gay”.

Ai është shprehur kështu:

“Unë jam gay. Për herë të parë e provova me Mariglenin në Skrapar.”

Gjithashtu gjatë monologut të tij të gjatë në skenë, ai foli edhe për aftësitë e burrave në shtrat, shkruan JOQ.

Mustafa Nano tha, për këtë argument se...

“Ngordhalaq në shtrat. Gratë, mund të kenë 4-5-6 orgazma, brenda të njëjtës dalldi. Ne burrat nuk jemi ato bishat seksuale që dukemi”.
Shtuar më 16/01/2019, ora 19:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori