Mungoi gjatë protestës, Topalli i bashkohet militantëve te çadra e PD-së

Deputetja demokrate, Jozefina Topalli është kthyer nga Asambleja Parlamentare e NATO-s në Bruksel dhe i është bashkuar protestës së PD-së.

Zonja Topalli nuk ishte ditën e shtune, kur opozita nisi protestën përpara Kryeministrisë.

Ajo ishte sot pasdite me deputetin Ridvan Bode dhe demokratët lokale, teksa është pare edhe duke bere foto me qytetaret protestues ne çadër./albeu.com/
Shtuar më 20/02/2017, ora 19:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori