Mungesa e opozitës, shtyhet shqyrtimi i Kodit Civil tek "Ligjet"
Mungesa e opozitës në Komisionin e Ligjeve ka bërë që mbledhja ku pritej shqyrtimi i ndryshimeve në Kodin Civil dhe të Procedurës Civile të shtyhet. Ndërsa ministri Halimi ka akuzuar opozitën se nuk po kryen detyrën e saj.



"Deputetët e opozitës vazhdojnë bllokimin e tyre ndërsa hodhën poshtë taksat që qytetarët shqiptarë paguajnë. Hodhën poshtë dhe grupet e interesit dhe ndërkombëtarët, si EURALIUS, që kanë ndihmuar në këto ndryshime", tha Halimi. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2013, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori