Mësuesja terrorizon nxënësit: Të vij të kap prej fyti e t'i përplas turinjtë (VIDEO)
Emisioni investigativ “STOP” në TV Klan, mbrëmjen e sotme, ka denoncuar një tjetër rast dhune, psikologjik dhe fizik, ushtruar nga mësuesja ndaj nxënësve në klasë të parë.

Nëpërmjet një kamere të fshehtë tregohen mjaft qartë momentet depresive dhe shtazarake të mësueses Fatime Vata gjatë procesit mësimor. Veç goditjes fizike, fjalori i arsimtares është i padenjë edhe për nivelin e rrugës.

Gjashtë muaj më parë, emisioni investigativ “STOP”, denoncoi një rast tjetër dhune, të përmasave ekstreme, ku administratorja e një kopshti privat, dhunonte barbarisht një fëmijë vetëm tre vjeç.

Referuar këtij denoncimi, gjykata, ka dënuar me disa vite burg administratoren e kopshtit, Anjeza Shabani./Albeu.com/

Shtuar më 17/01/2017, ora 21:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori