Mozzik i vjedhin 3 këngë, paralajmëron publikimin e 15 të tillave (FOTO LAJM)

Mozzik është një nga reperët më të dashur nga publiku shqiptar e jo vetëm. Ai ka në reppertor të madh me këngët e tij dhe mesa ka thënë në "Instagram" është duke punuar për të nxjerrë albumin e rradhës.

Sipas parashimimevfe të këngëtarit, albumi ka 15 këngë dhe pritet të dalin diku nga vjeshta,por dikush ka vjedhur tre prej këngëve të tij duke i bërë ato publike.

Në një instastori të postuar së fiundmi Mozzik shprehet se këto këngë po i le që ti shijojë publiku dhe nuk merakoset pasi ai ka 15 projekte të tjera me të cilat do pushtojë tregun muzikor.
Shtuar më 20/06/2019, ora 11:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori