Moti surprizon sërisht, rikthehen reshjet e shiut
Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen nga reshje shiu dhe stuhi të izoluara . Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.


Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 10/21°C

Zonat e ulëta 14/25°C

Zonat bregdetare 14/24°C
Shtuar më 24/05/2019, ora 08:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori