Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Moti merr kthesë, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat
Sot moti do të fillojë të përmirësohet , vranësirat dhe rreshjet e shiut do të mbeten të pakta dhe rreshjet e borës do të humbasin intesitet.

Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,5 – 2,0 metër në detet Adriatik dhe Jon. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore -7/2°C
Zonat e ulëta -2/10°C
Zonat bregdetare 5/11°C
Shtuar më 11/01/2019, ora 08:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori