Moti i keq vështirëson qarkullimin e automjeteve në Elbasan
Shirat që kanë prekur vendin tonë gjatë orëve të fundit kanë shkatuar probleme në disa qytete. Në qytetin e Elbasanit janë konstatuar problemeqarkullimin e automjeteve në disa rrugë. Në aksin Elbasan-Peqin ka pasur rreshqitje dheu nderkohë që autoritet e Elbasanit po punojnë për largimin e dheut.

Nga parashikimet e motit mësohet se moti i paqëndrueshëm do të vazhdojë edhe gjatë ditës së sotme dhe të nesërme. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 09:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori