Moti i keq shkakton probleme në Vlorë
Reshjet e shiut që kanë rënë gjatë, orëve të fundit janë bërë shkak për pezullimin e linjave të tragetit me Italinë dhe të sektorit të peshkimit. Në qytetin e Vlorës, moti i keq është shoqëruar edhe me probleme të energjisë elektrike.

Spitali i qytetit ka qenë pa energji elektrike gjatë gjithë natës. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori