Moti i keq, probleme me ankorimin e trageteve
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Moti i keq dhe deti i trazuar ka ēuar nė vonesė prej 8 orėsh nė portin e Durrėsit, trageti i linjės Bari-Durrės. Trageti me tė cilėn udhėtonin 300 persona ka qėndruar nė radėn portuale 6 orė, pasi nuk arriti tė futej dot nė port pėr shkak tė motit tė keq dhe detit tė trazuar.

Trageti u ankorua nė terminal me ndihmėn e njė rimorkiatori, por pėrveē pritjes nė radhė, ai u vonua edhe 2 orė nė lundrim.

Pėr mė shumė informacione rreth Motit, moti/">klikoni nė specialen e Motit nė Albeu, ku mund tė ndiqni motin nė kėto momente dhe parashikimin pėr 10 ditėt e ardhshme. Tė dhėnat pėr 57 qytete tė ndryshme pėrditėsohet orė pas ore. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2012, ora 18:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.