Moti i keq në Vlorë, nxirren mjetet e lundrimit nga deti
Vijon që të ketë dallgë të mëdha përgjatë gjithë bregdetit të Vlorës.

Në zonën e Radhimës, pronarët e mjeteve detare kanë nxjerrë nga deti mjetet e tyre nga rreziku i mbytjes dhe përplasjes me gurët.

Ndërkohë qe mjeti tip gomone, të cilin dallgët e kishin futur nën ujë është gjetur nga peshkatarët rreth 70 m nga bregu.

Shtuar më 24/12/2019, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori