E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Moti i keq me shi e dëborë, anulohen lundrimet nga Porti i Durrësit
Moti i keq me reshje shiu dhe dëbore kanë shkaktuar vështirësi në qarkullimin rrugor të mjeteve por edhe në ludrimin detar.

Si pasojnë e motit të keq, një nga kompanitë e lundrimeve është detyruar të anulojë të gjitha lundrimet sonte si nga Porti i Durrësit për në Bari dhe anasjelltas.

Ndërkohë anijet e tonazhit të vogël dhe peshkarexhat nga sot në drekë kanë anuluar lundrimet, pasi deti me dallgë 7 deri 8 ballë nuk mundëson lundrimin e tyre.

Shtuar më 13/02/2021, ora 18:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori