Moti i keq, bllokohen furgonat ne Qafen e Malit
Albeu.com
Furgona me pasagjerë kanë mbetur të bllokur në Qafën e Malit si pasojë e dëborës. Sipas informacioneve rreth 60 persona janë të bllokuar në aksin rrugor Fierzë-Qafë Mali pasi dëbora arrin deri në 50 cm trashësi.
Mësohet se fëmijë dhe gra janë në të ftohtë pasi temperature është -8 gradë celcius dhe se janë të pakta mundësitë për të lëvizur.
Shtuar më 06/01/2010, ora 00:28
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori