Moti i acartë, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit
Pëlqej
Reshjet e dendura të dëborës në Tiranë kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit.

Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi i fluturimitprogramuar për në 04:15 të së enjtes nga Tirana për në Beograd dhe është shtyrë për një orar tjetër fluturimi nga Tirana në Romë i programuar për në orën 05:40.

Po ashtu njoftohet edhe anulimi i fluturimit nga Beogradi për në Tiranë, i programuar për në orën 01:35./Albeu.com/
Shtuar më 12/01/2017, ora 07:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori