Moti i acartë, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Reshjet e dendura të dëborës në Tiranë kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit.

Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi i fluturimitprogramuar për në 04:15 të së enjtes nga Tirana për në Beograd dhe është shtyrë për një orar tjetër fluturimi nga Tirana në Romë i programuar për në orën 05:40.

Po ashtu njoftohet edhe anulimi i fluturimit nga Beogradi për në Tiranë, i programuar për në orën 01:35./Albeu.com/
Shtuar më 12/01/2017, ora 07:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}