Moti fillon ndryshimin, çfarë pritet në orët në vijim
Pëlqej
Ditën e premte, 9 nëntor moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe prani të mjegullës përgjatë Ultësirës perëndimore.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme.
Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 7/16°C
Zonat e ulëta 10/21°C
Zonat bregdetare 13/22°C
Shtuar më 09/11/2018, ora 08:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori