"Mos më ngre zërin mua", plas mes Ramës dhe Fevziut
Eshtë kthyer në një situatë shumë të nxehtë debati në studion e Opinion.

Kryeministri Edi Rama ka pasur disa shpërthime kundrejt Fevziut dhe analistëve.

Teksa tentonte të mblidhte toruan,ai tha në studio disa herë se ishte me studentët, por Fevziu i tha se nëse është me studentët, atëherë përse nuk shkon t’i takojë.

Rama i është kthyer duke i thënë që mos t’i bërtasë, sakaq Fevziu i përgjigjet duke i thënë: Mos më trash zërin mua, por nëse je me studentët, atëherë shko me ta. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori