Mos iu gëzoni diellit, surprizat e motit nesër dhe gjatë fundjav♪7s
Mëngjesi ishte tepër i ftohtë sot në të gjithë vendin me temperatura që zbritën deri në -8 gradë celcius në zonat malore.

Temperatura mbeten të ulta pavarësisht motit të kthjellët.

Por, kjo situatë nuk do të vijojë për shumë orë pasi gjatë mbrëmjes dhe në fundjavë pritet një rikthim i reshjeve të dëborës dhe shiut në pjesën më të madhe të territorit.

Rikthimi i reshjeve gjatë fundjavës pritet të rrisë disi temperaturat gjatë të shtunës dhe të dielës.

Javë ndërkohë do të nisë me reshje dëborë në pjesën lindore dhe jug-lindore të vendit. /albeu.com
Shtuar më 28/01/2021, ora 13:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori