Mos iu gëzoni diellit, pasdite ka rrebeshe shiu në këto zona
Vendi ynë do të vijoi të mbetet në ndikimin e motit të kthjellët, por vranësira të shpeshta ka patur në zonat e ulëta dhe malore, të cilat gjatë pasdites do të sjellin rrebeshe shiu të izoluar veri-verilindje.

Sipas MeteoAlb parashikohet që mbrëmja të vijojë me kthjellime dhe vranësira, ku më të dukshme do të jenë në zonat malore.

Temperaturat e ajrit kanë mbetur të pandryshuara në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 16°C deri në 37 °C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 3 ballë.
Shtuar më 26/08/2019, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori