Mos e besoni po deshët por Trejsi Sejdini është shpallur Miss Universe Albania

Besojeni ose jo, por gangsterja e Elbasanit, Trejsi Sejdini ka rrëmbyer kurorën e më të bukurës në Shqipëri.

Trejsi arriti fillimisht të klasifikohej në Top 3-she dhe të rrëmbente çmimin "Miss Social Media".

"Jam shumë e kënaqur që jam pjesë në top 3, për shkak të moshës, nuk i marrim parasysh fjalët e prindërve dhe doja të thoja që duhet t'i degjojmë prindërit, t'i marrim parasysh çfarë thonë sepse kështu do ecim para dhe do i demonstrojmë botës cilat janë virtytet tona".

Vendimin e dha "Miss Uinverse Albania 2017", Blerta Leka e cila kurorën e më të bukurës ja dha Trejsi Sejdinit. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2018, ora 08:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori