Mos e besoni po deshët por ky çift ka 19 fëmijë (FOTO LAJM)

Mos e besoni po deshe po çifti që shihni në foto, në SHBA ka 19 fëmijë.

Gil, 55-vjeç dhe Kelly 53-vjeçe, kanë nëntë djem dhe dhjetë vajza, ndërsa janë martuar që nga viti 1987, përkatësisht kur ishin 21 dhe 22 vjeç.

Një vit pas martese, në jetë erdhi fëmija e tyre i parë Zachk. Tanimë familja Bates formohet nga Zavh, 31-vjeç, Michaella, 30 vjeçe, Erin, 29 vjeç, Ëilliam, 28 vjeç, Nathan, 26 vjeç, Alyssa, 25 vjeçe, Tori, 24 vjeç, Trace, 23 vjeçe, Carlin, 22 vjeçe, Josie, 20 vjeç, Katie, 19 vjeçe, Jackson, 18 vjeç, Ëarden, 17 vjeç, Isiah, 15 vjeç, Addallee, 14 vjeçe, Ellie, 13 vjeçe, Callie-Anna, 10 vjeçe, Jud, nëntë dhe Jeb, tetë vjeç/e.

I çuditshëm është fakti se asnjë prej tyre nuk është binjak.

“Të dy kemi marrë vendimin që do të bëjmë aq fëmijë sa do të na dhurojë zoti. Asnjëherë se kemi menduar se do të kishim 19 fëmijë"- kanë deklaruar për mediat burrë e grua. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2020, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori