Mos arrestimi i Saimir Tahirit, qytetarja “bën për një lek” Ramën
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar ndjekësit e tij në Facebook për një të dielë të mbarë.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë pamje nga liqeni i Komanit, ju uroj një të dielë të qetë”- shkruan RamaFacebook.

Por kaq është dashur nga komentuesit të cilët nuk kanë ngurruar ta kritikojnë në lidhje me zhvillimet e fundit në vend.

Duke u nisur nga mos arrestimi i Saimir Tahirit për trafik droge, një qytetare i kërkon kryeministrit të lirojë nga burgu trafikantët e “pafajshëm”.

Komentuest: Edi Rama leri liqenet se i kemi pare para teje por nxirr nga burgu dhjetra e qindra te pafajshem te denuar per trafikim droge per te mbuluar zullumet e policise se shtetit.

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar ndjekësiot e tij në Facebook për një të dielë të mbarë.

Komentuesit: Me duket se Ke shku me i vu nje gure ne qafe vetes , e me shku bulldummmm! E drejte ne fund!

Komentuesi: Vetem ti nuk ke per te qene kurre i qete me gjith ate pisllek qe ke ne koke e rreth vetes

Komentuesit: I lumte dora xhaxhi Enverit per kto bukuri prrallore qe la ..se ju te sotmit të na rroje kanabisi … /albeu.com/

Shtuar më 22/10/2017, ora 08:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori