Morena tregon arsyen e madhe të ndarjes me milionerin: Ai është gay! (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme mediat online rozë shpërthyen në artikuj rreth një ndarje të mundshme mes Morena Tarakut dhe të dashurit milioner Teherani.

Pas një fotoje ku ish i dashuri digjte dhuratat e Morësës duke shkruar edhe "Fu*k you", modelja ka treguar arsyen e madhe të ndarjes.

Përmes një fotoje në rrjetet sociale, Morena tregon se për ndarjen është bërë shkak është bërë orientimi seksual i të dashurit të saj.

Sipas saj, ai ishte një homoseksual.

"Kur kupton se i dashuri yt është homoseksual", shkruan ajo, ndërsa i ka bashkangjitur këtij reagimi një meme ironizuese. /albeu.com/

Shtuar më 24/06/2018, ora 08:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori