1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
Moore takohet sot me ish-kryeministrin Berisha
Drejtori për Europën Qendrore dhe Jugore në Departamentin e Shtetit, Jonathan Moore zhvillon sot një takim në orën 11:00 me ish-kryeministrin e vendit Sali Berisha.

Gjatë ditës së djeshme zyrtari i DASH pati një seri takimesh me krerët më të lartë të shtetit. Në njoftimin e MPJ-së thuhet se mes ministrit të Jashtëm Ditmir Buashati dhe Moore është shprehur angazhimi i përbashkët për të çuar më tej bashkëpunimin për zbatimin e projekteve dhe programeve me fokus forcimin e shtetit ligjor dhe luftës kundër korrupsionit. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2013, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori