Monika rikthehet në Skrapas dhe flet sikur të mos kishte qenë kurrë në qeveri (VIDEO)
LSI ka filluar riorganizimin e partisë duke zhvilluar takime me strukturat e saj në rrethe të ndryshme. Kryemadhi e ka nisur nga Skrapari ku fillimisht hyri si nuse dhe tani është rikthyer si kryetare partie.

Prej Skraparit, Kryemadhi denoncoi maxhorancën e Ramës si edhe raportet e saj me krimin duke njoftuar fillimin e protestave kundër qeverisë. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2017, ora 10:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori