Monika Kryemadhit nuk i intereson më Lefter Koka
Kryetarja e LSI-së deklaron se nuk i intereson vendimi i deputetit të kësaj force politike Lefter Koka për të qëndruan në Kuvend.

Duke iu përgjigjur gazetarëve teksa po i bashkohej militantëve të LSI para godinës së kryeministrisë, Kryemadhi tha se vendimin i Lefter Kokës është personal dhe nuk përfaqëson LSI.

“Nuk më intereson fare Lefter Kokës. Vendimi i tij është personal”- tha Kryemadhi.
Shtuar më 16/03/2019, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori