Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Monika ka ndjekur mbrëmë Ramën, sulmon Arian Çanin
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka ironizuar kryeministrin Rama ku është shprehur se mbrëmë në emision ai është shfaqur në rolin e “Lolos”, nofkë kjo e fundit që dilte në dosjen e përgjimeve të Habilajve. Sipas saj pyetjet ishin të porositura, shkuan albeu.com.

Statusi i plotë:

Në përgatitje për premierën e shfaqjes së fundit, Edi Rama u shfaq mbrëmë në provën gjenerale të rolit të Lolos. Me pyetje dhe përgjigje të gatuara në kuzhinat e oligarkëve, klientëve të tij besnikë që të tillë kanë qenë pranë çdo kryeministri.

Por me sytë e errur nga frika e provave që e implikojnë edhe atë në zullumet e bandave të trafikut harron që në përballjen finale nuk ja shkruan dot vetë pyetjet prokurorëve. Në atë përballje do të mbajë përgjegjësi vetëm për përgjigjet./albeu.com/

Shtuar më 28/10/2017, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori