Monika i përgjigjet Ramës për ironinë me këngëtarin
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka vendosur t'i përgjigjet Ramës për ironinë ndaj këngëtarit Klajdi Musabelliut.

Kryeministri Edi Rama në Asamble, tha se kanë gjetur edhe këngëtar pranë Agjensisë Kombetare te Burimeve Natyrore.

Ajo shkruan në FB:

"Klajdi dhe të rinj si ai janë vlerë e kësaj shoqërie! Ndaj sot dua ta përshëndes për kontributin dhe kurajon për t’iu përgjigjur një kryeministri arrogant dhe të perqendruar te trafikantët që e rrethojne.
Faleminderit, Klajdi"
Shtuar më 07/10/2017, ora 17:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori