Mondi, polici shembullor merr dhuratën e jetës
Gjatë mbrëmjes së sotme, në emisionin 'Dua të të bëj të lumtur', është publikuar historia e Mondit, polic i qarkullimit rrugor në Tirane.

Ai punon në Policinë e Shtetit prej mëse 25 viteve dhe mund të thuhet që është polici më i ndershëm që ne kemi.

Gjatë emisionit, u shfaqën pamje të shtëpise ku Mondi jeton me familjen e tij, ku vërtetë kushtet ishin shumë të vështira. Për ta bërë të lumtur, emisioni, në bashkëpunim me Ministrinë Punëve të Brendshme i dhuroi një hyrje të re Mondit.

Mund të themi me plot gojë që vjen momenti kur ndershmëria shpërblehet/JetaOshQef/
Shtuar më 01/01/2017, ora 23:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori