Momenti i sikletshëm, Rama shtyn Braçen: "Ik andej, mos më rri mbrapa" (VIDEO)
Shpeshherë momente të sikletshme janë publikuar në rrjet ku politikanët kanë treguar një anë tjetër tyre përvec asaj të kuruarës përballë mikrofonit.

Një video është publikuar këtë herë ku duket Kryeministrishtyn numrin 2 të qeverisë, Erion Bracen.

Në mesin e kësaj dhimbjeje, duket se qeveria e ka mendjen që të ruajë imazhin dhe formën sesi paraqitet të publiku.

27.al shkruan se Kryeministri Edi Rama shtyu Bracën dhe iu drejtua me fjalët "Ik andej, mos më rri mbrapa".

Momenti i sikletshëm ka ndodhur në Lezhë. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2019, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori