Momente sikleti! Rama e Thaçi bëjnë "masë", njëri nis grushtin e tjetri dorën (VIDEO)
Një moment i sikletshëm ka ndodhur mes kryeministrit të Shqipërisë dhe Presidentit të Kosovës Hashim Thaçit, në momentet e para të takimit.

Dy udhëheqësit të njohur për marrëdhënie të mirë mes tyre nuk janë mundur të kuptohen në momentet e takimit.

Kjo pasi kryeministri Rama për të shmangur takimin ose si një gjest më miqësor i ka nisur grushtin, por Thaçi i ka kapur dorën duke e detyruar kryeministrin Rama të jepte dorën në mënyrë zyrtare.

Momenti është shoqëruar me të qeshura dhe është vazhduar në takimin që pritej mes tyre. /albeu.com/

Shtuar më 29/06/2020, ora 19:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori