Moment i sikletshëm, këngëtarja shqiptare laget në pjesën intime (VIDEO)
Këngëtarja shqiptare e hitit "No broken hearts", Bebe Rexha ka kaluar një moment shumë të sikletshëm së fundmi në një prej koncerteve të saj.

Bebe ndërpreu performancën dhe tha se po djersit, më pas duke prekur veten pa kurrëfarë ndrojtje u shpreh se edhe vagina dhe të pasmet e saj po djersisin.

"Po djersis, o Zot të pasmet e mia janë bërë qull", tha Bebe dhe më pas u shokua kur pa zonën intime ku djersitja ishte e dukshme, shkruan Xing.

"Më falni, po më djersit vagina, më falni kjo jam unë, kështu jam, djersij, jam njeri", u shpreh Bebe dhe filloi të pyeste fanset nëse ato djersisin.

Në fund këngëtarja shqiptare u shpreh se vetëm Beyoncen nuk e ka parë të djersijë. /albeu.com/

Shtuar më 06/09/2018, ora 09:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori