Mogherini nesër takim me Ramën, po Basha?
Gjatë ditës së nesërme, në kuadër të një turi në rajon, përfaqësuesja e lartë e BE Federika Mogerini do të mbërrijë në Tiranë, ku është parashikuar një takim me kryeministrin Edi Rama, ndërsa me kreun e opozitës, Lulzim Basha, jo.

AXHENDA

Paraprakisht, ja oraret e dy takimeve te neserme te Mogherinit ne Tirane te hapura per mediat.

17:30 – 18:30 Fjalim para studenteve ne Universitetin Politeknik te Tiranes.

20:15 – 20:30 Deklarate per media (pa pyetje) me Kryeministrin Rama ne kryeministri.
Per mundesite e filmimit (photo opportunity) per takimet e tjera zyrare, do te njoftoheni nga autoritetet pritese vendase, ndersa nje njoftim me i detajuar do ju dergohet dhe nga Delegacioni serish neser, para mberritjes se Mogherinit ne Tirane.
Gjithe te mirat!/Albeu.com/
Shtuar më 02/03/2017, ora 18:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori