Modelja shqiptare hyn në listën e 12 femrave më seksi në planet (FOTO LAJM)

Modelja shqiptare Tika Camaj prej vitesh është pjesë e botës së modës "Victoria's Secret".

Së fundmi Tika është bërë pjesë e listës së femrave më seksi në botë, kjo falë bukurisë që ka, por edhe falë sportit, pasi ajo ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekëondo.

Tika i ka bërë të gjithë për vete në sfilatat e fundit me veshje intime për Victoria's Secret dhe më pas "Wap Mag" e ka bërë atë pjesë të 12 femrat më të bukura. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori