MM kundërpërgjigjet ndaj Ramës
Pëlqej
Sekretari i Përgjithshëm në Ministrinë e Mbrojtjes ka akuzuar kreun e PS-së Edi Rama se ka gënjyer në lidhje me Bisht Pallën. Sipas tij deklaratat e synojnë të sulmojnë reformat në ushtrinë shqiptare.

“Forcat e Armatosura janë të organizuara dhe po reformohen sipas strukturave të NATO-s. Kjo pasi reformat në fushën e mbrojtjes janë angazhim FA-së. Por opozita s'interesohet për reformat nga Ministria e Mbrojtjes, përkundrazi ajo sulmon Ministrinë me letra anonime”, deklaroi Kulluri. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2012, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori