MM kundėrpėrgjigjet ndaj Ramės
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sekretari i Pėrgjithshėm nė Ministrinė e Mbrojtjes ka akuzuar kreun e PS-sė Edi Rama se ka gėnjyer nė lidhje me Bisht Pallėn. Sipas tij deklaratat e synojnė tė sulmojnė reformat nė ushtrinė shqiptare.

“Forcat e Armatosura janė tė organizuara dhe po reformohen sipas strukturave tė NATO-s. Kjo pasi reformat nė fushėn e mbrojtjes janė angazhim FA-sė. Por opozita s'interesohet pėr reformat nga Ministria e Mbrojtjes, pėrkundrazi ajo sulmon Ministrinė me letra anonime”, deklaroi Kulluri. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2012, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.