Mjeti i vrasësve të Kasajt në Fier ishte i vjedhur, pranga hajdutit
Uniformat blu kanë arrestuar personin që vodhi makinën e përdorur nga vrasësit në ekzekutimin e Denis Kasajt më 8 janar të këtij viti.

Bëhet fjalë për shtetasin Sokol (Edvin) Cali, 41 vjeç, nga Lezha. Autorët përdorën një makin tip Toyota me targë ‘AA 587 KF’ e cila rezulton të jetë vjedhurqytetin e Lezhës.

Denis Kasaj u qëllua teksa udhëtonte me makinë në Fier, ndërsa të plagosur mbetën Kelmend Kastrati dhe Elton Margaritari. /albeu.com/

Shtuar më 11/06/2016, ora 09:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori