Mjeku i drejtohet Ramës: Babe! Shifrat i manipulon qeveria, jo spitali
"Ne jemi në punë 24 orë në ditë, por pa keqardhje po të them se Basha ka të drejtë!"

Mjeku Renato Osmënaj, i cili njihet ndryshe si “Xhaxhi Doktori” ka reaguar në lidhje me denoncimin e kreut të PD, Lulzim Basha për fshehjen e viktimave nga Covidi.

Sipas Osmënaj, shkruan në Facebook se shifrat i manipulon qeveria dhe jo spitali.

“Babe! Shifrat i manipulon qeveria jo spitali!

Ne jemi në punë 24 orë në ditë, por pa keqardhje po të them se Basha ka të drejtë!

Edhe unë në infektiv punoj”, shkruan mjeku Renato Osmënaj në postimin e tij në Facebook.

Shtuar më 20/11/2020, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori