Miratohet mes ovacionesh statuti i ri në PD
Ditën e sotme u votua pa asnjë votë kundër statuti i ri i Partisë Demokratike.

6800 anëtarë me të drejtë vote u thirrën në Pallatin e Kongreseve per te votuar "kushtetuten" e partisë se tyre.

Të pranishëm janë gjithashtu edhe aleatët e PD-së në opozitë, Monika Kryemadhi, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Nard Ndoka etj.

Përmes ovacioneve dhe thirrjeve "Basha, Basha" është votuar pa asnjë vote kundër statuti i ri i Partisë Demokratike. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2018, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori