Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Minxholli kërkon ulje dënimi për sjellje të mirë
Ish-drejtori i kompanise “Albademil” Dritan Minxholli i cili kryente demontimin e municioneve dhe predhave në punishten e Gërdecit, kërkon uljen e dënimit për sjellje të mirë.


Pranë Gjykatës së Tiranës, është dorëzuar kërkesa penale e firmosur nga Minxholliqë kërkon uljen e dënimit me 3 muaj burg. Kjo kërkesë, pritet të shqyrtohet dhe gjykohet nga gjyqtarja Ardiana Bera. I pandehuri Minxholli, është dënuar nga Gjykata e Apelit, me 5 vjet e 7 muaj burg. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2013, ora 18:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori