Ministrja Felaj kërcënon komisionerin e LSI-së: Do ta hapësh me një këmbë (VIDEO)
Mesa duket beteja midis socialistëve dhe anëtarëve të LSI-së sa vjen dhe po ashpërsohet më shumë.

Në videon e mësipërme dallohet ministrja e PS-së Ermonela Felaj e cila debaton me një anëtar të LSI-së, ku e kërcënon këtë të fundit që do ta hapi edhe me një këmbë qendrën e votimit. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2017, ora 23:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori