Ministrja e Financave fiton betejën me COVID-19: Të kemi besim te mjekët
Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka fituar betejën me COVID-19.

Në një postim në rrjetet sociale ministrja bën të ditur se është shëruar nga virusi i rrezikshëm, pasi ka rezultuar negativ në testin e kryer.

Denaj fton qytetarët që te kenë besim tek mjekët e familjes, pasi sipas saj vetëm ata mund t’ju gjenden pranë në momentet e vështira.

“Të dashur miq,

Dua të ndaj me ju rezultatin negativ në testimin e fundit ndaj Covid 19.

Ftoj të gjithë të kemi besim të plotë tek mjekët tanë të familjes sepse janë të vetmit që mund të na gjenden pranë në momente të vështira.

Ju falenderoj të gjithëve për mbështetjen që më keni dhënë me mesazhet tuaja inkurajuese”, shkruan Denaj.

Shtuar më 25/11/2020, ora 14:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori