Ministri Teknik i Brendshëm, i pasionuar pas sporteve ekstreme

Ministri Brendshëm Dritan Demiraj, dashamirës i sporteve ekstreme, është zhytur për 50 minuta në Jalë, duke treguar një forme fizike optimale.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka bërë të ditur se nuk heq dorë nga sporti.

“Nje dite ndryshe ëeekendi ne Jale pas 50 minuta zhytje me shoket e mi Vladimir Dedndreaj, Eno Voci, Ilir Bako dhe instruktoret e mrekullueshem te Albania Adventure. God bless you guys. DD.” Shkruan ministri Demiraj. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori