Ministri Tahiri takim me studentët e Akademisë së Policisë (FOTO-LAJM)

Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri ka zhvilluar sot nje takim me studentët e shkollës bazë për Patrullë të Përgjithshme të Policisë së Shtetit.


Takimi me studentet, që kanë hyrë në muajin e dytë të përgatitjes së tyre në këtë kurs, është zhvilluar në formën e bashkëbisedimit, ku ministri Tahiri i është përgjigjur interesimit të të rinjve për një sërë çështjesh dhe problematikash, si për pjesën e formimit në shkollën e policisë, ashtu edhe të të ardhmes së tyre në radhët e Policisë së Shtetit. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori