Ministri i Berishës kritikon Bashën për listën: Daltë e hajrit
Lista e PD për zgjedhjet e 25 qershorit ka shkaktuar pakënaqësi të mëdha në rradhët e demokratëve.

Ish-ministri i Jashtëm në qeverinë e Berishës, Besnik Mustafaj ka reaguar pas publikimit të listës së PD-së për zgjedhjet parlametare të 25 qershorit.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Mustafaj thotë se lista e PD-së ka mungesamëdha dhe të papërligjuara.

“Po shoh më në fund listen e Bashës për zgjedhjet e ardhshme. Mua më duket me mungesa të medha, të papërligjura. Daltë e hajrit!”, shprehet Besnik Mustafaj. /albeu.com/Shtuar më 27/05/2017, ora 13:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori