Ministri Çuçi dhe Këshilltari i Ramës pushime me skaf dhe me mish qingji (FOTO LAJM)

Edhe pse tepër i ngarkuar këtë kohë me reformën territoriale, ministri për Çështjet Vendore Bledi Çuçi ka gjetur kohë që të kalojë një fundjavë të këndshme në jug të vendit.

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij, dhe këshilltari i Ramës, Fate Velaj, së bashku me një grup diplomatësh nga vendet nordike, Çuçi ka shijuar bukuritë e vendit me një skaf, ndërsa në këto foto të siguruara nga Portali Albeu duket edhe duke drejtuar vetë skafin.

Sigurisht, gjatë ndalesës, nuk mund të mungonte edhe mishi i qengjit i pjekur dhe një kafe turke.

Një nga vizitat ka qenë dhe Shpella e Piratëve. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2014, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori